Pár kapek rosy - Jak to vidí Elen

27. srpna 2010 v 22:50 | Sia |  Jednodílné
Probudila jsem se. Urychleně jsem letěla do školy pro potenciály. (nemyslete si o mě že jsem šprtka já jen spěchám za Sethem). Já jsem rusalka. Seth je upír. Ale miluju ho. Miluju ho ze všech nejvíc. Na schodech našeho pavilonu jsem potkala jeho otce jsou si nesmírně podobní. ,,Gab čo sa ti stalo?" zeptala jsem se ho jeho rodnou slovenštinou. (upírští rodiče neumí vybírat jména). ,,On on je mŕtvi. Je po ňom Elen. Už ho neuvidíš." ,,Ale kdo?!?!?!?!?!?!?" vykřikla jsem z návalu paniky a hrůzy, že by to mohl být Seth. ,,Seth" odpověděl mi opatrně, ale to už mě nezajímalo ůplně mě to ochromilo. Matně jsem zaslechla, že ho včera večer našli lidé přitom, když se krmil. Což znamenalo, že ho bez meškání upálili. O upírech se lidé dozvěděli, když tak před sto lety nějaký nováček tehdejší doby nedával pozor. To samé se stalo před deseti lety. Od té doby lidé u sebe neustále nosí zapalovače. Proč vám to vůbec vykládám, když můj život pomalu strácí smysl. Ne !!!!! Takhle nesmím uvažovat! Můj život už smysl ztratil !!!!!!!!! Setha ! Asi jsem se nevědomě dostala do matematické třídy, když vtom jsem ho uviděla, uviděla jsem Setha v tom "výjevu" jsem se zrovna probudila na mýtince uprostřed lesa. Odněkud byl slyšet Sethův pobavený hlas: ,,No sláva šípková růženka se nám probudila" hrozně hezky se zasmál. Bylo mi to jasné, že bez něj nemá smysl žít, je to beznadějné. Přišel ke mě a lehce mě políbil na čelo. Miluju ho. Miluju ho že všech nejvíc. A potom mi to došlo. ,,Nesni !!!!!"okřikla jsem se nahlas?!? Pohlédla jsem na motýla na svém pravém kotníku. (Seth zmizel) Vtom mě vyvolal učitel ke zkoušce. Ztratila jsem vědomí. Už zase Seth volal mě: ,,Elen pojď za mnou. Elen přidej se ke mě"
Seth zmizel už zase jen realita. Tentokrát učitel matematiky: ,, Slečno Zissetová, slečno Zissetová je vám dobře?"otevřela jsem oči, ,,Slečno Zissetová tak co vám je?" chtěla jsem říct 'já jsem v pořádku', ale v tom se to stalo. Už doopravdy nevím co bylo s mým tělem ale najistotu vím že teď už zůstanu navždy se Sethem. Ani jeden z nás neví co se stalo s našimi těly a ani jeden z nás po tom nepátráme. Díky tomu že Seth při pití nikdy nikoho nezabil, můžeme zůstat spolu. Potom co jsem se sem dostala přidělili mě k němu.
---
První co jsem vypustila z pusy když jsem ho znovu uviděla bylo: ,,Miluju tě. Milovala jsem tě víc než svůj život. A milovat tě budu ještě víc. Potom mě vášnivě políbil. ,,Taky tě miluju a mnohem víc než ty mně." znovu mě políbil a potom k tomu došlo. Jsem asi jediná na tomto světě kdo může říct že jeho první sex proběhl až po smrti. Potom jsme se ráno probudili. Byli jsme šťastní a zamilovaní až po uši. NAVĚKY.


--- CO JE TO ŽIVOT? A CO JE TO SMRT? JE TO TO NEPODSTATNÉ V EXISTENCI DUŠÍ KTERÉ JSOU SPŘÍZNĚNÉ A JSOU SPOLU. ALE JE TO TO NEJPODSTATNĚJŠÍ V EXISTENCI LIDSTA!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sisa sisa | Web | 4. září 2010 v 18:29 | Reagovat

hmmm...zajímavé

2 Katharine Katharine | 25. dubna 2011 v 20:16 | Reagovat

3 dny před mými 11. narozkami!! X)

3 Katharine Katharine | 25. dubna 2011 v 20:30 | Reagovat

Jo a měla jsi tam tolik gramatických chyb, že by tě Kotulán zabil... tak jsem ti je opravila... jinak dobrý... a zajímalo by mě, co ti řekne Kotulán na to Little Star x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama