Alice vs. Smutek a city - Amatérská verze

3. října 2010 v 18:07 | Sia a smutek
Ovládat svůj strach. Pro mě důležitá věta. Jedno zranění ti změní celý život. Co mám dělat ? Tady ? Sama? Ve tmě jen já a občasné elektrické šoky. Rozhlédla jsem se po tmavé místnosti. Nic nenasvědčovalo tomu že by měl přijít někdo z mých trýznitelů, hlídačů, a nebo vůdců tohohle ,,ústavu". Jsem tu už zavřená přes 14 let jestli dobře počítám a čím dál míň mám hlad, čím dál míň pij ale mně to to stačí. Nevím co se v mém těle odehrává ale nevadí mi že nejím a když něco sním zůstane mi v žaludku sotva půlka. Je to jednoduché umírám. Z mých myšlenek mě vytrhl až hlas jednoho z hlídačů. ,, Máš tady jídlo !" oznámil mi tak opovrhujícím a slizkým hlasem že se mi začínalo chtít zvracet. Pocítila jsem že jsem slabší než včera. Včera jsem v sobě udržela ještě mín jídla než kdy dřív. Nebo to bylo tím jídlem ? Hlídač už odcházel. Závíral dveře. V jedné ruce připravený paralizér kdybych se pokoušela utéct. Tím já jsem tady známá vždycky zdrhni to bylo moje motto ale minulí týden se ve mně něco změnilo. Cítila jsem to. ,,Cítím to,  brzy nadejde naše chvíle!" zašeptala jsem. Naše?  Já jsem řekla naše? Je pravda že občas nás pouští k sobě. Oni si snad myslí že pohlavním stykem docílí toho že ti blázni tady se uzdraví. Jeden jeho pohled mě změnil.

                   

                                                                             ***

,,Ahoj já jsem Alice" řekla dívka tomu muži. ,,Jasper, těší mě" odpověděl jí. Ona věděla že je to on. Obešla s hlídači a jejími trýzniteli ještě pár chlapců ale tohle....byl on. Po cestě zpátky si ho měla vybrat. Když šli kolem něj. Zastavila se a oznámila: ,,Toho chci" Což znamenalo že tento chlapec šel s ní do její cely. Jejich věznitelé si snad mysleli že ta jejich sexuální terapie pomůže ale ne byla to jen záminka pro vězně ústavu jak si užít.
            Ale naše hrdinka s chlapcem si jen povídali. Zjistili o sobě mnoho věcí. Zjistili že mají celi vedle sebe. Každou noc si díky tady tomu zjištění povídali.
            A při dlaší terapii si Alice zase vybrala Jaspera. Touto ,,terapií" končilo jejich povídání. Chlapec se hladově vrhl na dívčiny rty hned jak ji uviděl. Dívka zde byla uvězněna už od svých pěti let. Dnes v tento den slavila osmnáctiny a proto chlapci začala polibky oplácet. Začali si vzájemě sundávat oblečení a jejich těla se spojila v jedno.
                Potom jen poklidně leželi vedle sebe chlapec cítil to samé co díka ale měll i své pocity. Dívka to věděla ale byla zamilovaná a ti zamilovaní ptáci věčinou uvíznou v síti citů.
                     Takovích nocí se ještě několik opakovalo a občas se chlapci povedlo proniknout do dívčiny cely to si potom celé noci povídali. Takhle to opakovali několi měsíců ale dívku ani chlapce to neomrzelo.

                        Jednoho dne Alice nenašla Jaspera na jeho obviklém místě v blázinci. Odmítala si vybrat někoho jiného. Odvedli ji tedy zpátky do její cely. Z Jasperovy cely slišela šílené výkřiky ať ho uhasí. Podívala se škvírou po uvolněné cihle kterou s Jasperem uvolnili aby si mohli povídat. Alice viděla Jaspera s neuvěřitelnými bolestmi válet se po podlaze a křičel Alice odvrátila zrak a plakala, plakala potom usnula. Když se probudila neslyšela nic. Podívala se do Jasperovi cely a tam leželo znetvořené tělo s chlapcovou barvou vlasů. Tušila že to není on ale moc věřila že na ty bolesti umřel že svému tušení nevěnovala pozornost. Dívka tušila že chlapec žije ale tíživý smutek ze smrti dívku postihl a toto tušení zadupal hluboku dolů do nitra.  Ale dívka se přece nemůže vzdát , nebo ano?
______________________________________________________________________________

Prosím prosím vy co jste to dočetli až sem napište  mi prosím comenty?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Amestea Amestea | Web | 5. října 2010 v 15:32 | Reagovat

Naprosto super. Obdivuju tě, že během školy dokážeš napsat povídku. Já mám mozek naprosto mimo. O tom asi taky svědčí ta trojka z biologie... :/ Přeju se vším mooooooooooc štěstí!

2 Tess Tess | Web | 27. října 2010 v 11:29 | Reagovat

Ahoj, u mě je náběr affs, tak se pls přihlaš...!

3 Aula Aula | Web | 1. listopadu 2010 v 12:11 | Reagovat

Chcem ťa pozvať na rpg blog aula.blog.cz kde zažiješ veľa zábavy a tajomna.

4 Sia Sia | Web | 1. listopadu 2010 v 17:41 | Reagovat

Táááááák milá Aulo teď sis to pěkně zavařila

5 Lacrima Horse Lacrima Horse | Web | 2. listopadu 2010 v 14:39 | Reagovat

krásný!!napiš pokračování

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama