Zrada

25. března 2011 v 15:31 | Sia |  Jednodílné
Třetí v rubrice jednodílné, zase smutná.
I am a big, big girl.
In a big, big world.
__________________
Písnička "Big world" od Emilii může za toto malé drama.Procházela městem, sledovala všechny šedivé, žluté modré i ostatní domy. Pršelo. Počasí chtělo vyjádřit její smutek. Nevysvětlitelnou bolest v její duši. Ránu co se zhojí jedině časem. Slyšela jejich hlasy. "Neboj se, Ellie, nám se nic nestane. Slibuju." slibovala její matka. Slibovala jí že jim se nic nestane že tu pro ni budou na vždy. Na důkaz jejího vzteku se zablesklo. Nedodrželi slib. Prostě si odešli a nechali v tom dokonale nepřátelském světě. Kopla do kamene co se před ní objevil.
Rozběhla se pryč. Nemohla tu zůstat. Nemohla zůstat ve městě kde jí je všechno připomínalo. Nemohla zůstat ve městě kde ji všichni znali. Všichni si mysleli že nepláče, že ona ne. Ona je ta silná. To její bráška by měl brečet. Ten kluk co v září nastoupil do školy. Ne on neplakal. On ji podržel. Ten malý šestiletý kluk co se jevil jako nejslabší článek jejich rodiny. On ji utěšoval. on jí vysvětloval, že se to muselo stát. To on byl ten rozumný když ona seděla ona a prolévala slzy nad tím že si odešli, že porušily slib který jí dali.
Vrátila se, nemůže ho tu nechat, je jí osmnáct, je plnoletá. Musí se o něj postarat, musí se postarat o svého brášku. Její nohy jí zanesli na hřbitov kde byli ti dva co ji zradili, ti co odešli a nechali je tu. Sklonila se nad hrobem posetým svíčkami a květinami. "Sbohem... Mami a Tati."
___________________________________________________________________________________________________________________
Doufám že se vám tato krátká citovka líbila a přijdete si přečíst moje další dílka.
Sia :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám tato povídka?

Ano, moc!
Šlo by to...
Ne, vůbec...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama