Duben 2011

Taková blbost = Psychotest - na konec dám své výsledky v krákém proslovu

26. dubna 2011 v 19:15 | Sia |  Moje postřehy a sdělení vám
Takže testíček je tu - našla jsem ho na blogu monikamucskova1999.blog.cz

Veselá nebo smutná?

26. dubna 2011 v 18:04 | Sia |  Můj malý internetový deníček
Tak... Jak bych začala... Ehm, ehm... No nic. Tak já to vezmu po lopatě!
Ahoj lidi,
dneska jsem celý den chodila po doktorech. Začalo to tím když jsem s mamkou šla ráno k mé praktické lékařce, s 2 roky starým zraněním. Ptáte se s jakým zraněním? Tak já vám ten příběh povím od začátku.
Stalo se to v roce 2009. V létě, před začátkem školního roku. Jela jsem z kopce a v tom se na mě vyřítilo ze zatáčka červené auto. Chtěla jsem se mu vyhnout, ale nikde nebylo místo. V tom jsem si všimla bílého auta a nenapadlo mě nic lepšího než zatočit a nabouratdo toho bílého auta. No proč ne? Bylo to pořád lepší než se nechat přejet tím červeným. Zatočila jsem a pevně zavřela oči očekávajíc náraz. Ten také pochvíli přišel. Oči jsem otevřela až když jsem ležela na zemi zamotaná do kola a plačíc. Nemohla jsem se pohnout. Slzy se mi řinuly po tvářích. Jo, jsem trošku víc citlivá, brečím docela často, ale nikdy jsem tak strašně nebrečela kvůli fyzické bolesti...

Krutá realita - 2. kapitola

26. dubna 2011 v 3:11 | EleanorBrandst |  Krutá realita
Stála jsem na prahu pokoje číslo dvěstě dvacet dva a přemlouvala se, abych tam vůbec vešla. Včera jsem úklid pokoje málem nepřežila. Majitelka se totiž rozhodla, že moje krásné oči by se jí hodily do lektvaru mládí, a když jsem je nechtěla prodat, tak si je prostě chtěla vydloubat z mé hlavy bez mého svolení. Co si budeme povídat. Byla fakt stará a lektvar mládí potřebovala. Já ale měla větší štěstí a povedlo se mi utéct oknem po únikovém schodišti. Sice jsem se s tím svěřila Johnymu, ale jen se tomu zasmál a řekl, že druhý den ráno odjíždí. Prý si s tím nemám lámat hlavu. Prostě celý on. Nechává mě v některých věcech pěkně vymáchat. Zrovna třeba minulý týden.

Divoká - Kapitola dva - Pomoc - Elisabeth

26. dubna 2011 v 3:08 | Sia |  Divoká
Tak, mě se vzhled docela líbí, jenže není originální. Pokud by se někomu chtělo a dal by si s tím práci tak vřele uvítám veškerou snahu o nový vzhled tohoto blogu. Nejlepší by bylo na téma povídky divoká ... Ještě jsem chtěla dodat: K povídkám na přání: Omluvám se ale nestíhám, přednostní právo má povídka na přání Amestei protože bude pravděpodobně nejkratší a nejvíce ůsměvná... A těď, spusťte potles přichází druhá kapitola Divoké! Za její děj můžete vy! Tak si to užijte, co jste si nadrobili to si také sníte!


Krutá realita - 1. Kapitola

26. dubna 2011 v 2:53 | EleanorBrandst |  Krutá realita
Píše se rok 2053. Svět nevypadá, jak jste si ho představovali, že bude vypadat. Vše se naprosto změnilo a obyvatelé zeměkoule se už nedají označit pouze za lidstvo. V roce 2033 došlo k zvratu. Na povrch vzešlo ve známost, že na světe kromě obyčejných lidí existují i jiné bytosti. Jako jsou například upíři, měniči, metamofrové, vlkodlaci, víly a třeba čarodějnice. Do teď nikdo neví, co všechno se za bytosti na zemi vyskytuje, ale jedno víme jistě. Všechny bytosti žijí veřejně s lidmi. Pokud před několika lety někteří lidé byli rasisté, tak nyní se vše změnilo. Všechny bytosti na světě museli změnit svůj žebříček hodnot a zvyknout si na to, že na ulici můžou potkat snad kohokoli. A do tohoto světa jsem se narodila já. Mé jméno je Anna Okely. Jsem úplně obyčejný člověk, snažící se v tomto světě najít své místo. Bohužel před několika lety mi umřela matka na nemoc, kterou lékaři ani nebyli schopní identifikovat, a žiji sama s otcem. Ten se nikdy nevzpamatoval z matčiny smrti, a i když se snaží, tak na něm vidím, že vše už dělá jen kvůli mně. Čeká na to, až se postavím na vlastní nohy a on bude moct jít za ní. Táta je učitelem na střední škole a vydělává jen tolik, aby nás uživil. Je mi 18 let a chtěla bych studovat na vysoké škole. Bohužel s platem, který má můj otec, si to dovolit nemůžeme a já musím nastoupit do práce. Bydlím v New Yorku, tak práci nebude tak těžké si sehnat.

Krutá realita - prolog

26. dubna 2011 v 2:51 | EleanorBrandst |  Krutá realita
Seděl jsem v poslední lavici a čekal, až se třída naplní. Začínal nový semestr a ze seznamu studentů jsem věděl, že ve třídě budou dvě volná místa a modlil se, aby si nikdo ke mně nesedl. Třída se začínala plnit všelijakými bytostmi a ze seznamu studentů jsem věděl, že mezi nás má nastoupit i jeden člověk. Ještě zajímavější na tom bylo, že to byla dívka. Do večerní univerzity chodí minimální počet lidí, a když se přihlásí, tak většinou druhý den nepřijdou nebo nepřijdou vůbec. Sice nyní žijí všechny bytosti veřejně na tomto světě, ale lidé se stále snaží jakýmkoliv způsobem od ostatních bytostí nějak oddělit, proto vznikly večerní univerzity, kde se hlavně vzdělávají všechny bytosti kromě lidí. Existují i obyčejné univerzity, ale třeba pro mě je není možné využívat. Jsem noční tvor.

Krutá realita - moje slovo a očem to teda vlastně je.

26. dubna 2011 v 2:50 | Sia |  Krutá realita
Nová povídka. Není to moje dílo. Napsala to Autorka stmívání ff EleanorBrandst. Je to jedna z mála povídek od ní která není na téma Twilight. Je úžasná a proto ji sem dávám. Bude přibívat každý týden co nejčastěji. A o čem to tedy vlastně je?

Divoká - I. kapitola - Divoký sen. - Annie

12. dubna 2011 v 21:35 | Sia |  Divoká
Ahoj, po úděsně dlouhé době přidávám první kapitolu... Budu se snažit být rychleší... Však to znáte Gmpl je gympl... A teď už přichází na scénu první kapitola: