Divoká - 3. kapitola - Kde jsi? - Annie

3. května 2011 v 19:33 | Sia |  Divoká
Takže se dostáváme k třetímu dílku a klaníme se Amestee, která se zasloužila o desing. Věnuji ji svému mrtvému pradědovi, bratranci v kómatu Matěji Kociánovi a všem dětem, co jsou v nemocnici a trpí nějakou chorobou. Taky ji chci věnovat svojí úžasné trenérce Jiřce a mojí opoře Amestee (Pozn. Amestey: Děkujííí). Děkuji vám všem že tu jste nebo že se aspoň snažíte být. Tohle je pro vás všechny:


Annie se zaškaredila. Komandování jak v nejnižším oddělení! Po neskutečném nadávání v duchu se Annie konečně zařadila někam doprostřed řady a jejich hlavní vyučující zavelel k odchodu. Studenti spořádaně procházeli budouvou výuky, jejími prázdnými chodbami - všichni ostatní už byli ve velkém sále. U hlavní zkoušky z magie někoho jiného byli vždycky všichni ostatní, rádi se dívali na neúspěch svých starších, občas mladších spolustudentů.
Konečně se ocitly v hlavním sále. Obrovská místnost, co mněnila vzhled podle potřeby - na zkoušky neustále měnila terén. Zůstali u dveří. Pomalu je začínali předvolávat.
"Aleine Samantha" Sam vystoupila z davu a vystoupala po schodech vyvýšenému podiu. Přešla ho a potom se ztratila Annie z úhlu pohledu. Potom se ozval znova hluboký hlas jejich ředitele oznamující že můžou začít. Pět minut... Deset minut... "Neuspěla!" stejný verdikt dostali ještě Brown Eliott, Dabniová Elliott, English Johnny°, Freyman Large, Garry Gustav až Hindová Hannah narušila štafetu "nepatrným náznakem".
Následně bylo na řadě ještě spousta dalších Anniiných spolužáku a potom se konečně ozvalo: "La-Foy-ová Anthedora Scarlett" při zvoku svého jména Annie dostala barvu svých vlasů a několik lidí se začalo stát. Annie se chvíli uklidňovala a důrazněji se ozvalo její jméno. Další salva smíchu od obecenstva. "No co? Já nemůžu za to jak se jmenuju!" křikla naštvaně Annie a vystoupila po schodech na podium kde čekal ředitel - malý zavalitý mužík v modrém plášti se špičatou čapkou na hlavě. Annie se uchychtla, není jediná komu je za co se smát.
Ředitel jí vysvětlil co všechno musí a nesmí. Potom mnohem silnějším hlasem než bylo na někoho takového očekávané zakřičel na znamení začátku Anniiné zkoušky.
Annie seběhla po schodech na druhé straně a tam na ni čekalo pět přílušníků pěti národů a tanec začal. Annie se snažila proběhnout kolem nayády - byla pro ni na začátek nejmíň nebezpečná. Nayáda ji však zahradila cestu vodní hradbou a Annie neměla jak projít. Příslušníci zbylích čtyř národů kteří zrovna naměli nic na práci se začali posunovak k Annie které se to ani za mák nelíbilo. Začali na ni útočit. Annie napadlo že v této situaci by bylo celkem výhodné umět létat. Vzpomněla si na postup z jedné hodiny vzduchu. Musí se soustředit, ale to nešlo když se neustále přibližovala hrozba. Zkusila to tedy jinak. "Vzlétnout!" Nic. "Vzlétnout! Hned!" "nepřátelé" se neustále přibližovali. "Vzlétnout prosííííím" zkusila to Annie po dobrém a ejhle, je ve vzduchu. "Fajn, Annie ty letíš. Klid..." povzbuzovala se Annie a vtom se víla vznesla do vzduch se šípem namířeným proti Annie. "Shoř!" nic! "Shoř! Hned!" Annie začla ve vzduchu šermovat a oheň se vznášel ve vzduchu, všichni co stáli proti ní se také vznesli do vzduchu a Annie to neumněla odvolat. Prosím tati, jestli tam nahoře jsi tak mně zachraň! prosila Annie svého mrtvého otce. Voda se nebezpečně přibližovala. Annie si jen povzdechla: "Modrá je přece dobrá."
Všichni se neustále přibližovali a Annie se bála moc se bála chtěla žít, je přece ještě moc mladá na to aby umřela u nějaké pitomé zkoušky. Annie zvřela oči. Kolem ní se začali točit živly a všechny co se jim připletly do cesty smetli. Živelná katastrofa. Annie podvědomně cítila že už jí nic nehrozí. Začala padat k zemi. Otevřela oči. Zem se nebezpečně přibližovala a všichni co nani předtím útočily se držely radši dál. Annie spadla na zem. "Další modřina. Nevíte náhodou proč už se na mně neútočí?" ptala se Annie když vtom se se zase ozval hlas toho mužíka co si říká ředitel, byl mírně zklamaný: "Uspěla."
Hlediště začalo tlaskat, jenže Annie nevěděla proč jí tleskají. Ona přece nic neudělala, ona se jen bála a proto zvřela oči. chtěla vysvětlení, proto se rozhlédla po svojí sestře Elisabeth. Tak El kde jsi? podobnou otázku položila když svoji sestru nikde nenašla. Setkala se však z čokoládovýma očima někoho, kdo se jí moc líbil.
* * *
Elisabeth už nebyla unesená tolik ze své klisny. Nespokojeně zabručela, pouta na rukou ji tlačila. "Mlč nehodlám absolvovat další pokus o útěk." zařval na ni Lendr když se začali přibližovat k obrovskému domu.
__________________________________________________________________________________________________________________
°No co? já si z tím Johnny Englishem nemohla pomoct. XD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katharine Katharine | 3. května 2011 v 22:09 | Reagovat

A mohl by být zleeeej?!?! prosíííím :D (pozn. Sii: ten kluk pro kteryho jsem hlasovala :)) ale pak by mohl přejit na stranu dobra... :D) mmch (The Vampire Diaries :)) pronesl Damon :)) = mimochodem :D ) jsem dneska přečetla všech 26 kapitol Den a Noc... asi jsem pravě objevila svou nej. (knížku?!)

2 Amestea Amestea | Web | 3. května 2011 v 22:40 | Reagovat

Jelikož jsem sadista a je po deváté večer, jsem pro nevěstinec a... Ty víš, na čem jsme se domlouvaly... :-D

3 Sia Sia | Web | 6. května 2011 v 18:42 | Reagovat

[2]: Proč mě u tvýho komentu napadla písnička: "Sex je náš..."

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama